Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ballkani në terr, bien rrjetet sociale

Rrjetet sociale Facebook, WhatsApp dhe Instagram përsëri nuk janë në dispozicion për përdoruesit sot.

Sipas të dhënave nga faqja e internetit të Downdetector, këto rrjete sociale ranë në të gjithë Ballkanin.

Tani për tani nuk ka informata zyrtare se kur do të rikthehet funksionimi normal i Facebook, Instagram dhe WhatsApp.

Kjo është rënia e dytë në dy javët e fundit, dhe i njëjti rast u regjistrua më 3 korrik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.