Gazetari ua thotë live në emision dy moderatorëve: Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua

Kliko per me shume info

Gazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të gjithë.

I ftuari i radhës në emisionin “Treshat” i cili moderohet nga Bora Zemani dhe Romeo e Donald Veshaj ai ka folur hapur.

Kliko per me shume info

Ai ka treguar së në dashuri nuk është i lumtur. Gazetari ka folur si rrallëherë për jetën private duke u shprehur: “Te pjesa dashurisë nuk jam i lumtur”.

Por një deklaratë shumë pikante ishte ajo kur Ervini iu drejtua me humor Romeos dhe Donaldit: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here