Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Blendi Fevziu publikon foto me babain tek shtëpia e vjetër

Blendi Fevziu publikoi ditën e djeshme një foto në llogarinë e tij në Instagram që mori me mijëra pëlqime.

Në foto ai shfaqej me babanë e tij dhe me vajzën e tij të vogël Alis. Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në foto ishte babai i moderatorit i cili shfaqej në formë shumë të mirë fizike si dhe për ngjashmërine e madhe që dallohet menjëherë mes moderatorit dhe të atit.

Ne foto shfaqet edhe vajza e vogël e Blendit, Alis!

“Alis. Me gjyshin tek shtepia e vjeter“, ka shkruar ai në krah të fotos që ka marrë me mijëra pëlqime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.