Blendi Fevziu publikon foto me babain tek shtëpia e vjetër

Kliko per me shume info

Blendi Fevziu publikoi ditën e djeshme një foto në llogarinë e tij në Instagram që mori me mijëra pëlqime.

Në foto ai shfaqej me babanë e tij dhe me vajzën e tij të vogël Alis. Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në foto ishte babai i moderatorit i cili shfaqej në formë shumë të mirë fizike si dhe për ngjashmërine e madhe që dallohet menjëherë mes moderatorit dhe të atit.

Kliko per me shume info

Ne foto shfaqet edhe vajza e vogël e Blendit, Alis!

“Alis. Me gjyshin tek shtepia e vjeter“, ka shkruar ai në krah të fotos që ka marrë me mijëra pëlqime.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here