Ermal Mamaqi zgjodhi mes Kejvinës dhe Belindës

Kliko per me shume info

Ermal Mamaqi ka qenë sot i ftuari special i emisionit “3shat”.

Moderatori i njohur ka folur për një nga figurat më të bujshme të programit të tij, që tashmë është larguar.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për velinën, Kejvina Kthella e cila me sa duket është e preferuara e tij në krahasim me Belindën.

I pyetur se kë do më shumë mes vajzave ai u tregua diplomat me përgjigjen edhe pse e bëri zgjedhjen:

“Kejvinën e dua shumë. Belinda është një dashuri e re por nuk e kam njohur mirë”, tha moderatori i “Xing me Ermalin”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here