Deputeti i opozitës së re, me shapka e bluzë patriotike në plazh

Kliko per me shume info

Deputeti i opozitës së re Kjtim Gjuzi ka tërhequr vëmendjen e mediave ne cilesine e kryetarit te Konservatorëve shqiptarë.

Ai ka postuar në rrjet një foto duke qëndruar në breg të detit, për të na treguar ndoshta që ka zgjedhur të pushojë në këto ditë të nxehta vere.

Kliko per me shume info

Gjuzi shfaqet me shapka të bardha dhe një bluzë të kuqe që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar, si dhe një palë pantallona të shkurtra sportive në ngjyrë blu.

Duket se qellimi i Gjuzit eshte gjithnje te terheqe vemendje rreth vetes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here