Aktualitet

Drejt Italisë me dokumente false, ndalohet 31-vjeçari në Vlorë

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi ka tentuar të kalonte kufirin me kartë identiteti të falsifikuar.

I ndaluari është shtetasi me iniciale Gj.M., banues në Ankona të Italisë, i cili ka tentuar të kalojë Pikën e Kalimit Kufitarë të Portit Vlorë në drejtim të shtetit Italian, me mjet identifikimi kartë identiteti greke, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close