E FUNDIT/ Zbardhen detajet: Presidentit të Çamërisë iu mor jeta në prag të shtëpisë

Kliko per me shume info

Ditën e sotme u bë publik lajmi për vrasjen e Festim Latos.

E pikërisht pas kësaj kanë dalë detaje për ngjarjen.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve të policisë hollandeze mësohet se mbrëmë në darkë dy persona e kanë ftuar për kafe Festim Laton. Ai sapo ka dalë në prag të shtëpisë është qëlluar me armë dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Ndërkohë që motivet e vrasjes ende nuk bëhen me dije.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here