Haradinaj dha dorëheqjen, por vazhdon të jetë në punë

Kliko per me shume info

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen si kryeministër i Kosovës dy ditë më parë, por vijon të jetë në detyrë.

Sot ai vazhdoi me axhendën e tij dhe morri pjesë në një akademi përkujtimore në Rahovec.

Kliko per me shume info

Haradinaj nuk beri asnjë koment për dorëheqjen dhe zhvillimet e pritshme ne Prishtinë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here