Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kërkoheshin për vjedhje, kapen dy të rinjtë në Vlorë

Policia e Vlorës ka ndaluar dy persona të shpallur në kërkim për vjedhje në bashkëpunim.

Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale A.M., 32 vjeç dhe E.S., 27 vjeç, të dy banues në Vlorë.

Këto persona 19.07.2019, në lagjen “Kushtrimi” dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur me thyerje lokalin e shtetasit H.S.

Njoftimi i policisë:

Vlorë, Policia ka ndaluar dy shtetas në kërkim për vjedhje në bashkëpunim.

M., 32 vjeç, banues në Vlorë.
S., 27 vjeç, banues në Vlorë.
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë kanë bërë kapjen dhe ndalimin e këtyre shtetasve të shpallur në kërkim pasi, më datë 19.07.2019, në lagjen “Kushtrimi” dyshohet se këna shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur me thyerje lokalin e shtetasit H.S.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tyre për veprën penale “Vjedhja” e kryer në bashkëpunim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.