Kyçen hotele e restorante, Rama: Zero tolerancë! Lëshoni kuponin tatimor

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama permes nje postimi ne rrjetet sociale njofton se subjekte abuzuese do te bllokohen.

Rama ka publikuar foto nga aksioni kundër informalitetit, teksa shihen se janë bllokuar hotele dhe restorante.

Kliko per me shume info

Rama shton se bizneset duhet të regjistrohen dhe të lëshojnë kuponin tatimor

“#STOPINFORMALITETIT✋

Vijon në gjithë territorin kontrolli dhe bllokimi i subjekteve abuzuese.

Regjistrohuni dhe lëshoni kuponin, sepse pasojat ligjore janë të rënda #ZeroTolerancë”, shkruan Rama.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here