Meta publikon foton e takimit: Krenar për karakterin e Ramush Haradinajt

Kliko per me shume info

Presidenti Ilir Meta ka njoftuar ne faqen e tij zyrtare takimin qe ka pasur me ish kryeministrin e Kosoves Ramush Haradinaj ne Prishtine.

Meta ka publikuar edhe disa foto ndersa shpreh vleresime e konsiderata per Haradinajn.

Kliko per me shume info

I lumtur të takoja sot Kryeministrin Ramush Haradinaj në Prishtinë. Krenar për karakterin e tij frymëzues!🇦🇱🤝🇽🇰-theksoi Meta ne faqen e tij zyrtare.

loading...

1 COMMENT

  1. Ky Iliri do me be lidhje te ngushta me politikane te kosoves nga frika e Spak, ik o hajdut mos bej si patriot! Nuk je ti nga ato qe jan patriot si Ramushi! Rras bythen ne burg dhe inshallah vjedhjet tua shperndahen ndermjet shqiptareve qe I mbyti fukaralliku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here