Ndeshje spektakolare midis Juventus dhe Tottenham, shënohen tre gola

Kliko per me shume info

Po luhet ndeshja midis Juventus dhe Tottenham, të cilët po përballen në fazën para-sezonale, në kuadër të International Champions Cup.

Pjesa e parë e takimit u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të skuadrës angleze.

Kliko per me shume info


Erik Lamela arriti që të shënoi për skuadrën e Tottenham në minutën e 30 të takimit

Ndërsa në të dytën skuadra juventine ka arritur të përmbys duke shënuar 2 gola, me anë të të rikthyerit Higuain dhe të përhershmit Cristiano Ronaldo.

Por ka qenë braziliani Lucas që ka barazuar përsëri shifrat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here