Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston? Moderatorja jep përgjigjen epike

Kliko per me shume info

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese, ku në një pjesë të mirë të tyre shihet gjithnjë me këmbë të hapura.

Së fundmi, një ndjekës nuk ka ngurruar ta pyesë për këtë pozë.

Kliko per me shume info

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?“-i ka shkruar ai, i cili ka marrë një përgjigje që s’mund t’i vinte veçse nga një moderatore sportive.

 “T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”– i është kthyer Ilda.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here