‘U lava se është e dielë’, moderatorja vetëm me peshqir

Kliko per me shume info

Ajo është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Bukuroshja Liberta Spahiu e cila komentohet shpesherë në media për jetën private.

Kliko per me shume info

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme, ashtu siç ka bërë edhe pak momente më parë.

E mbuluar vetëm me peshqir, moderatorja shihet duke shijuar një gotë verë të bardhë në natyrë.

View this post on Instagram

E dille… u lava de 💦 #qpllufqplluf

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here