Zhduket prej katër ditësh një vajzë nga Fushë Kosova

Kliko per me shume info

Para katër ditësh një vajzë nga Fushë Kosova është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj

Rastin në polici e ka lajmëruar të shtunën nëna e vajzës së zhdukur, e cila ka bërë të ditur se që nga data 17 e këtij muaji ajo nuk e di vendndodhjen e vajzës së saj, shkruan Express.

Kliko per me shume info

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

“Fushë Kosovë 17.07.2019-Më 20.07.2019 ankuesja femër K/Shqiptare, ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, theksohet në raport.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here