Aksident i rëndë në Shkodër, 2 persona në spital

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Beltojë të Shkodrës.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë, një biçikletë dhe një motor, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Kliko per me shume info

Raportohet se të plagosurit ndodhen në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here