Ja kush janë 4 vlonjatët që u kapën, pasi kundërshtuan dy policë

Kliko per me shume info

Katër persona janë arrestuar mesditën e sotme, pasi një ditë më parë dhunuan dy efektivë policie.

Në pranga kanë rënë Armando Dredhaj, Daniel Muçaj, Sebastian Naqellari dhe Kevin Muhametaj.

Kliko per me shume info

Katër vlonjatët po konfliktoheshin me njëri-tjetrin dhe policia ndërhyri për të parandaluar përshkallëzimin e situatës, por përfunduan duke u qëlluar me grushte.

Policët pësuar dëmtime në fytyrë për shkak të goditjeve, por, fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here