Reforma në Drejtësi, Rama: Duhet të kuptosh sa jetike është

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për 3-vjetorin e Reformës në Drejtësi.

“3 vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi,mjafton të shohësh e të dëgjosh armiqtë e saj, për të kuptuar se sa e drejtë dhe jetike është ajo për Shqipërinë Europiane dhe mirënjohës për miqtë e partnerët në këtë betejë për të ardhmen”, shkruan Rama.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here