Xhensila ku e ke kërthizën? Photoshop apo…

Kliko per me shume info

Kjo foto është komentuar dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj, të cilët nuk nuk i kanë kursyer komentet pozitive, por ka patur dhe nga ata të cilët e kanë kapur ‘mat’ këngëtaren. Edhe pse pëlqehet shumë për paraqitjet e saja, as Xhensila se shmang dot përdorimin e photoshopit.

Në imazhin e fundit shihet se e ka apikuar aq shumë photoposhopin saqë e ka zhdukur kërthizën e saj.

Kliko per me shume info

Ndryshe, Xhensila është e martuar me aktorin dhe këngëtarin Bes Kallakun të cilët janë prindër të një vajze të quajtur Ajka.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here