18-vjeçari nga Lushnja tenton të përdhunojë italianen, arrestohet në flagrancë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë është parandaluar mesditën e sotme në Himarë.

Një 18-vjeçar ka tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë me origjinë nga Italia në zonën e plazhit midis Himarës dhe Dhërmiut.

Kliko per me shume info

Për shkak të sezonit turistik, numri i efektivëve të policisë në terren është shtuar dhe fatmirësisht është bërë e mundur arrestimi në flagrancë i 18-vjeçarit i identifikuar si D.L. nga Lushnja.

Mbi 18-vjeçarin rëndon akuza për veprat penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” e mbetur në tentativë dhe “Ngacmimi seksual”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here