Betohet kryebashkiaku i Librazhdit

Kliko per me shume info

Është betuar sot kryetari i Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra si dhe është konstituuar këshilli i ri bashkiak

Gurra ka marrë sot zyrtarisht mandatin e dytë rradhazi, që erdhi pas zgjedhjeve të 30 qershorit.

Kliko per me shume info

Gazetari Fatmir Popja raporton për ‘BalkanWeb’ se në detyrën e kryetarit të këshillit bashkiak është zgjedhur Shefki Bahiti. Kujtojmë se zgjedhjet e 30 qershorit u zhvilluan pa pjesëmarrjen e partive opozitare.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here