Aktualitet

Digjet makina në Buçimas, mister shkaqet

Një zjarr ka djegur gjatë mbrëmjes së djeshme një makinë BMË ne fshatin Buçimas

Akoma nuk dihen shkaqet, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Ja informacioni paraprak i policisë:

Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23:23, është marrë njoftim se në zonën industriale, ka rënë zjarr në mjetin tip “BMË” në pronësi të shtetasit J.M, banues në fshatin Buçimas.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si edhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close