Aktualitet

Durrës/Makina merr flakë pas përplasjes, rëndë babai e 2 fëmijët

Një aksident ka ndodhur pak pas mesnatës së sotme në aksin rrugor Maminas Gjiri i Lalëzit, nuk një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i mjetit B.K 35-vjeç dhe dy fëmijët e tij të mitur 16 dhe 10 vjeç.

Ja njoftimi i policisë:

Më datë 01.08.2019, rreth orës 00:35, në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit, shtetasi B.K.,53 vjeç, banues në Tiranë , duke drejtuar automjetin e tij ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën, për pasojë mjeti ka marrë flakë dhe janë dëmtuar lehtë drejtuesi i mjetit, si dhe dy fëmijët e tij, 10 e 16 vjeç, të cilët ishin pasagjer në mjet.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close