Pas muajsh shkëputje, Flori Mumajesi bëhet i gjallë

Kliko per me shume info

Flori Mumajesi që pas fitores së “Kënga Magjike” ishte zhdukur nga rrjetet sociale dhe për jetën e tij nuk dihej thuajse asgjë.

Postimi i tij i fundit në Instagram është bërë më 8 prill dhe të gjithëve na kanë munguar projektet e tij muzikore.

Kliko per me shume info

Megjithatë pas kaq shumë kohësh shkëputje, këngëtari është bërë i gjallë dhe kjo është vënë re nëpërmjet një pëlqimi që i ka bërë fotos së fundit të Xherdan Shaqirit.

Në mes të mijëra like-eve vihet re edhe emri i Florit, i cili duket të jetë rikthyer pas disa muajsh.

Nuk dihet ende arsyeja përse Flori ka zgjedhur të mos jetë më aktiv në publik, megjithatë le të themi se po feston fitoren e merituar të “Kënga Magjike”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here