Vritet me 5 plumba i riu shqiptar në Gjermani

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Gjermani.

Një i ri shqiptar nga Kosova, është qëlluar për vdekje në Kassel, herët gjatë mëngjesit të ditës së sotme.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për një të ri 21-vjeçar, i cili dyshohet se është vrarë nga një 26-vjeçar gjerman, i cili është arrestuar nga policia.

I dyshuari kryesor për vrasjen e shqiptarit kishte ikur nga vendngjarja por me ndihmën e dëshmitarëve është bërë i ditur identiteti i tij dhe më pas është arrestuar nga autoritete gjermane.

I riu u arrestu arrestuan në shtëpinë e tij sot në mëngjes.

Ndërkaq ende nuk dihen arsyet që kanë çuar në vrasjen e shqiptarit, i cili është qëlluar me 5 plumba

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here