Avioni bën ulje të detyruar në autostradë (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një avion i vogël bëri një ulje të papritur dhe të detyruar në një rrugë të Uashingtonit.

Kliko per me shume info

Një zhvillim i tillë shkaktoi panik te shoferët e automjeteve që po kalonin në rrugë, por fatmirësisht episodi përfundoi pa dëme dhe të lënduar.

E gjithë ngjarja është kapur me kamera nga një patrullë policie.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here