Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Julian Perretta konfirmon lidhjen me Era Istrefin

Prej kohësh përflitet se këngëtarja shqiptare Era Istrefi dhe artisti britanik Julian Perretta janë në një lidhje. Fillimisht thashethemet nisën nga komentet që dyshja i bënin njëri-tjetrit ndërsa më vonë u shfaqën çdo herë e më shumë bashkë.

Së fundmi Era dhe Julian kanë nisur pushimet bashkë dhe ndodhen në Mykonos. Gjatë mbrëmjes, Julian ka postur në Instastory një video ku shfaqet duke filmuar Erën dhe shkruan: “Mbretëresha ime”.

Me vetëm kaq, artisti sapo konfirmoi lidhjen që është komentuar kaq shumë në media.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.