Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

U bë nënë për herë të parë, Eliza Dushku zbulon kuptimin e emrit të djalit

Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë e një vogëlushi.

Lajmin e bukur ka bërë të ditur vetë aktorja nëpërmjet një fotoje në Instagram ku tregon bashkëshortin e saj Peter Palandijan dhe djalin e quajtur Bourne.

Aktorja dhe partneri i saj Peter Palandjian vendosën që vogëlushin e tyre ta pagëzojnë me emrin Philip Bourne Dushku Palanjian ( dhe do ta thërrasin shkurt Bourne).

Ajo ka folur për herë të parë përndjesinë e të qenit nënë dhe ka treguar disa detaje rreth foshnjës dhe emrit. Djali do të quhet si aktori Matt Damon në filmin Jason Bourne.

“Përshëndetje, po, djali ynë i bukur erdhi në Beantown, Philip Bourne Dushku Palandjian (do ta quajmë Bourne si në Cape Cod vs Jason), erdhi në jetë këtë të shtunë mbrëma me mirëseardhjen më të ngrohtë të prindërve që kanë rënë në dashuri çmendurisht me të (O Zot, e dua burrin tim), familjen dhe miqtë. Ne jemi thjesht mirënjohës dhe të kënaqur dhe ju falënderojmë të gjithëve për ndarjen e këtij rrugëtimi emocionues me ne”, ka shkruar ajo ndër të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.