Rama paralajmëron bizneset: Do paguani sa qimet e kokës…!

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme iu adresua sërish me një mesazh të qartë për të gjithë bizneset që nuk respektojnë ligjin.

Në ‘Facebook’ Rama pohoi se të gjithë do të futen në rreshtin e ligjit, ndërsa ata që abuzojnë me të do ta pësojnë.

Kliko per me shume info

“Koka bën koka pëson dhe nuk thotë kot populli, tahmaja e madhe të le pa gjë🤮Vazhdoni bosa vazhdoni, luani si miu me macen me shtetin e me konsumatorin, se do ta paguani me qimet e kokës këtë lojë; kush më shpejt e kush më vonë, o do futet në Rreshtin e Ligjit, o do mbetet me gisht në gojë🤭”, shkruan Rama, ndërsa ka postuar edhe disa foto hotelesh, aktiviteti i të cilëve është bllokuar.

loading...

1 COMMENT

  1. Mos kryeminsietër, mos aman se po e tremb biznesin! Ka gjashtë vjet që një gje di, kuponi, shantazhi ndaj biznesit, ligji për të vegjëlit, dhe ndërkohë graitje pa fre me një grusht oligarkësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here