Shqiptari niset nga Gjermania me 10 kg drogë në makinë, ja cfarë i ndodh në Itali

Kliko per me shume info

Një shqiptar është kapur nga Policia e Veronës me 10 kilogramë kokainë që kap vlerën 1 mln Euro.

Shqiptari ishte nisur nga Gjermania dhe është ndaluar nga policia në dalje të autostradës Affi.

Kliko per me shume info

Droga ishte e ndarë në nëntë pako me mbi një kg secila.

Kokaina ishte fshehur në sendiljen e makinës, që u gjet nga qeni antidrogë.

/LajmiFundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here