Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Për pak mbytej, shpëtohet një pushues në Jalë

Polumbarët e Forcës Detare i shpëtojnë jetën një pushuesi 55-vjeç në Jalë. Sot në mesdite polumbarët shpëtuan nga mbytja 55-vjeçarin me inicialet G.C. nga qyteti i Kukësit.

Për shkak të kohës së keqe, erës dhe detit me dallgë, ai e ka pasur të pamundur të dilte në breg duke rrezikuar jetën.

Por ndërhyrja në kohë e mjetit të rojeve të plazhit të Forcës Detare Klinti Beqaj dhe Erion Hysenaj i shpëtuan jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.