Aktualitet

Tenton të parkojë, çifti përfundon me rrota përpjetë

Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit, aksident ndryshe nga të tjerët. Ja ç’i ka ndodhur një “Benz”-i që është munduar të parkojë në një kantier ku një firmë po rehabiliton lumin Gjanica.

Siç duket nga fotoja, frenat nuk i kanë mbajtur dhe ka rrëshqitur në një karpat betoni duke përfunduar brenda lumit. Brenda në mjet ndodhej një çift të moshuarish, sipas Faxnews.

Fatmirësisht nuk janë dëmtuar dhe menjëherë ka mbërritur Policia që i ka dhënë ndihmë për të dalë nga makina në lumin Gjanicë. Në vendin e ngjarjes shkoi edhe ambulanca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close