Tenton të parkojë, çifti përfundon me rrota përpjetë

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit, aksident ndryshe nga të tjerët. Ja ç’i ka ndodhur një “Benz”-i që është munduar të parkojë në një kantier ku një firmë po rehabiliton lumin Gjanica.

Siç duket nga fotoja, frenat nuk i kanë mbajtur dhe ka rrëshqitur në një karpat betoni duke përfunduar brenda lumit. Brenda në mjet ndodhej një çift të moshuarish, sipas Faxnews.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht nuk janë dëmtuar dhe menjëherë ka mbërritur Policia që i ka dhënë ndihmë për të dalë nga makina në lumin Gjanicë. Në vendin e ngjarjes shkoi edhe ambulanca.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here