Zjarr i madh te Gjiri i Lalzit, digjet një kabinë pushimi dhe 5 makina

Kliko per me shume info

Një kabinë pushimi dhe 5 makina janë djegur si pasojë e një zjarri në Gjirin e Lalzit.

Mësohet se zjarri ka rënë në kabinën e pushimit dhe është përbapur me shpejtësi duke djegur edhe 4 makina të volga dhe një furgon.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka dëme në njerëz.

Në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja që po punon për shuarjen e flakëve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here