Ngjarja në Vlorë/ Berisha: Ja kush fshihet pas saj

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar pas atentatit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Vlorë, ku 3 vetë u plagosën dhe njëri prej tyre mbeti i vdekur nga plagët e rënda.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha deklaron se Vlorën e përgjakën mbrëmë bandat e Partisë Socialiste. Në mesazhin e qytetarit dixhital të postuar nga ish-kryeministri thuhet se, breshëritë u shkëmbyen midis miqve të Llanajve dhe Habilajve, teksa deklaron se ligjin dhe rendin në Vlorë e bëjnë bandat e lidhura me qeverinë.

Kliko per me shume info

Postimi i plotë:

Vloren mbreme e pergjaken bandat e partise!

Bresherite u shkembyen midis miqve te Llanajve dhe Habilajve! sb

Doktor Të uruj shëndet dhe përshëndes.Miqtë e Llanajve dhe Habilajve qëllojnë në plazhin e vjetër.Personat që përgjakën sot plazhin e vjetër doktor.Ne Vlore ligji dhe rendin e bejne bandat e lidhura me qeverine policia u bene temena.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here