Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident në Korçë, 3 të plagosur, makina përplaset me autobuzin

Një aksident me 3 të plagosur ka ndodhur para pak minutash në aksin Korçë – Bilisht, pranë fshatit Kuç i Zi.

Një makinë “Mitsubishi” është përplasur me një autobus dhe si rrjedhim,3 persona janë lënduar. Ata janë shoferi i makinës dhe dy pasagjerë nga të autobuzit.

Një aumbulancë ka marrë të plagosurit, ndërkohë që Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin për shkakun e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.