Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

DETAJET/ Kush është personi i plagosur me 3 plumba në Vlorë

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në fshatin Resulaj të Selenicës së Vlorës.

Sipas informacioneve të para një person I identifikuar si Laver Tozaj rreth 45-vjeç është qëlluar me 3 plumba në hyrje të fshatit në vendin e quajtuyr ‘Stacioni I Poshtëm‘, panë shkollës ‘Hajredin Beqiri’.

Mësohet gjithashtu se Tozaj është nisur me shenja jete në spitalin Rajonal të Vlorës por ka ndërruar jetë rrugës.

Kujtojmë që Resulaj është fshati ku vetëm një vit më parë një person vrau 8 anëtarë të fisit të tij për motive banale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.