Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gazetari i Euronews: Rama na priti zbathur dhe me të shkurtra (FOTO)

 

Gazetari i Euronews, Jack Parrock ka ndarë me ndjekësit në Twitter një fotografi ku shfaqet përkrah kryeministrit Edi Rama.

Duke njoftuar se ka zhvilluar një intervistë me kryeministrin shqiptar, Parrock shkruan:

“Kjo nuk ishte një interviste e zakonshme politike. Kryeministri i Shqipërisë na priti në rezidencën e tij verore, zbathur dhe me pantallona të shkurtra.

Intervista jonë u përqëndrua te potenciali i Shqipërisë për fillimin e bisedimeve të pranimit në BE. Intervista do të transmetohet në Euronews në ditët në vijim”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.