Më në fund, këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

Kliko per me shume info

Bëhuni gati për një dasmë në showbiz-in shqiptar pasi një çift i njohur ka vendosur të kurorëzojë dashurinë!

Bëhet fjalë për Marsela Çibukajn dhe Vitmar Bashën, një prej çifteve më të këndshme shqiptare. Lajmin e bujshëm e ka zbuluar vetë gazetari Eraldo Rexho në një intervistë për “Edicionin Veror”që transmetohet në ABC News.

Kliko per me shume info

I pyetur nga gazetarët, ai nxorri sekretin e Marselës dhe Vitmarit, të cilët e pranuan dashurinë e tyre para publikut në fillim të shkurtit kur këngëtari i njohur rrëfeu për herë të parë se është në një lidhje me Marselën.

Marsela dhe Vitmari kanë qenë shumë të hapur në publik për ndjenjat e tyre. Në një intervistë për emisionin “Lart e poshtë” ndër të tjera ai pranoi se motivi i tij për albumin e ri është pikërisht ajo.

Vitmari theksoi se Çibukaj ka qenë shtysa kryesore e gjithçkaje dhe e ka quajtur këngëtaren muzë të tij.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here