Shuma marramendëse që Ronaldo fiton për një postim në Instagram

Kliko per me shume info

Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo renditet si futbollisti që fiton më shumë se të gjithë sportistët e tjerë për çdo foto që zgjedh të shpërndajë në profilin e tij në “Instagram”.

Ronaldo fiton plot 975 mijë dollarë për çdo postim të hedhur. Po ashtu, përqafon vendin e tretë në renditjen e përgjithshme të njerëzve të famshëm që fitojnë më shumë nga “Instagram”. Cristiano renditet pas modeles Kylie Janer e cila arkëton për çdo postim 1.266 milion dollarë, dhe këngëtares Ariana Grande (996 mijë dollarë).

Kliko per me shume info

Nga ana tjetër, mes sportistëve që fitojnë më shumë të ardhura nga ky rrjet social janë edhe David Beckham dhe Serena Williams.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here