Loredana dhe Mozzik anulojnë koncertin! Ja çfarë ndodhi

Kliko per me shume info

Pas skandali të bujshëm me çiftin zviceran, Loredana dhe Mozzik i janë kthyer fuqishëm karrierës së tyre.

Së fundmi ata janë duke bërë një tour muzikor në Ballkan dhe deri tani kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm.

Kliko per me shume info

Koncerti i radhës për ta do të ishte në Velipojë, megjithatë duket se për një arsye të fortë këngëtarët nuk kanë mundur të shkojnë.

Mozzik ka lajmëruar fansat e tij se për shkak të gjendjes shëndetësore nuk ka mundur të jetë i pranishëm dhe u ka premtuar se së shpejti do të shihen.

“Velipoja për shkaqe shëndetësore nuk po mundemi sonte të jemi aty. Ju kërkojmë falje shumë, por gjëra që ndodhin. Shihemi së shpejti. Faleminderit për mirëkuptimin”, sqaron Mozzik.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here