Morena Taraku nuk po gjen rehat! Ndryshon sërish…

Kliko per me shume info

Morena Taraku kohët e fundit ka bërë disa herë eksperimente në flokët e saj dhe duket se nuk po gjen rehat.

Pasi u shfaq me flokët jeshile neon, ajo ka vendosur të ndryshojë sërish dhe këtë herë ka kaluar tek flokët bjonde.

Kliko per me shume info

Nëpërmjet një postimi në Instastory, këngëtarja ka zbuluar ngjyrën e re të flokëve, megjithatë nuk e ka treguar fytyrën në mënyrë që të dallojmë nëse i shkon ose jo.

Megjithatë në këto nuanca Morena ka eksperimentuar edhe më herët dhe nisur nga ato mund të themi se asaj i përshtatet çdo ngjyrë flokësh.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here