Nuk përmbahet fare, gruaja bën për spital burrin në mes të plazhit

Kliko per me shume info

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur në një prej plazheve të Budvas.

Një grua në moshë duket se është përfshirë në një konflikt verbal dhe pastaj ka shpërthyer në shpulla ndaj një burri.

Kliko per me shume info

Një tjetër grua është futur mes tyre duke u përpjekur t’i ndajë.

Sipas atyre që rrëfen mesazh-dërguesi, burri, edhe ky në moshë, ka tentuar të ngacmojë me fjalë intime gruan, e cila ka shpërthyer në të shara.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here