Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Nuk përmbahet fare, gruaja bën për spital burrin në mes të plazhit

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur në një prej plazheve të Budvas.

Një grua në moshë duket se është përfshirë në një konflikt verbal dhe pastaj ka shpërthyer në shpulla ndaj një burri.

Një tjetër grua është futur mes tyre duke u përpjekur t’i ndajë.

Sipas atyre që rrëfen mesazh-dërguesi, burri, edhe ky në moshë, ka tentuar të ngacmojë me fjalë intime gruan, e cila ka shpërthyer në të shara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.