Policia “e hekurt” në plazhe, nën hetim zyrtarë e biznesmenë

Kliko per me shume info

Policia e Shtetit vijon aksionin në mbarë vendin për të liruar zonat bregdetare nga zaptuesit.

Në kuadër të aksionit “Plazh i lirë”, policia njofton se ka liruar rreth 3600 m2 plazh në Himarë, Pogradec dhe Durrës, ndërsa ka vënë nën hetim 5 administratorë subjektesh si dhe 4 zyrtarë bashkiakë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here