Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shakohoxha viziton stadiumi e ri me Arditin dhe tregon të pathënat

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha dhe moderatori Ardit Gjebrea vizituan sot për herë të parë stadiumin e ri që po ndërtohet “Arena Kombëtare”.

Arditi publikoi disa video sot nga vizita e tyre në stadiumin i cili është ende në ndërtim. Sigurisht që komentatorin në videot e tij e bënte i famshmi Shakohoxha, i cili zbuloi edhe disa të pathëna për Arditin:

“Kam ardhur në stadium me komentatorin më të famshëm të “E diela shqiptare” që është Arditi. Mirë që s’u bërë komentator se do të na kishe lënë pa punë. Shyqyr!”, shprehet ai.

“Do jetë me të vërtetë bukur ta jetosh futbollin e këtij stadiumi, spektakolar”, vijon.

“A u fute me këmbën e djathtë?”e pyet Arditi duke qeshur.

Shakohoxha tregon se Arditit i ka marrë një fanellë të kombëtares shqiptare me mbiemrin e tij, në mënyrë që në të ardhmen ta veshë edhe djali, Jon Gjebrea.

Leave A Reply

Your email address will not be published.