Një burrë digjet brenda një makine

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Delvinë.

Një person i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i ngjarjes së rëndë.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vllahat të Delvinës, ku burime bëjnë me dije se një makinë ka marrë flakë.

Brenda makinës kanë qenë dy njerëz, njëri është djegur ndërsa personi tjetër është rëndë.

Ekipi mjekësor i Delvinës ka marrë një pacient duke e dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here