U gjet i vdekur në lumin e Kurbinit, 54-vjecari po ndiqej nga policia

Kliko per me shume info

Një person ka humbur jetën dje ne mbrëmje pasi ka rënë nga ura në një lumë në fshatin Skuraj të Kurbinit. Ai ka qenë duke udhëtuar me makinë kur policia i ka kërkuar të ndalojë për të ushtruar një kontroll rutinë.

Mësohet se Luigj Gjeloshi, 54-vjeç nuk i është bindur thirrjes së bluve duke ecur drejt urës me automjetin e tij, në të cilin ndodhej bashkë me vajzën dhe bashkëshorten.

Kliko per me shume info

Më pas ai ka tentuar të hapë krahun kur është ndodhur në mes të urës dhe në momentin kur ka zbritur nga makina ka rënë nga lartësia duke hu mbur jetën.

Ura ishte e amortizuar dhe duket se ky ka qenë shkaku që v iktima mund të ketë humbur kontrollin.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here