Air Albania konkurrencë kompanive ajrore, nga tetori të gjitha fluturimet me 20% ulje

Kliko per me shume info

Nga tetori “Air Albania” nis fluturimet drejt Europës.

Kushdo që do të udhëtojë me “Air Albania” nga muaji tetor deri në shkurt, do të përfitojë 20% ulje.

Kliko per me shume info

Në ofertë përfshihet udhëtimi komod, vizita e vendeve të mrekullueshme dhe shërbimet fantastike.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here