Aksident i rëndë në qendër të Lushnjes, furgoni përplaset me pemën, vdes një grua

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes me pasojë humbjen e jetës së një gruaje.

Ngjarja ndodhi rreth orës 23.30 të së shtunës kur një furgon me pasagjerë në rrethana ende të paqarta ka humbur drejtimin dhe ka kaluar bordurën 60 centimetër të gjatë duke u përplasur me një pemë.

Kliko per me shume info

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar disa prej personave që ndodheshin në furgonin e përfshirë në aksident ndërkohë që shtetasja Teuta Alickolli ka gjetur vdekjen si pasojë e aksidentit të rëndë.

djali i saj njoftohet se është në gjendje të rëndë në spital.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here