“Furtunë” te TV Klan, mbyllen dy emisionet e njohura

Kliko per me shume info

Sezoni i ri në televizionet shqiptare do të sjellë ndryshime të mëdha.

Burime bëjnë me dije se ‘’TV Klan’’ nuk do të transmetojë dy programet ‘’Ditë pas dite’’ dhe ‘’Sfida e gatimit’’.

Kliko per me shume info

Të dy programet transmetoheshin paradite dhe në mesditë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here