E ngacmoi, gruaja rreh në mes të plazhit burrin

Kliko per me shume info

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur në një prej plazheve të Budvas. Një grua në moshë duket se është përfshirë në një konflikt verbal dhe pastaj ka shpërthyer në shpulla ndaj një burri.

Një tjetër grua është futur mes tyre duke u përpjekur t’i ndajë.

Kliko per me shume info

Sipas atyre që rrëfen mesazh-dërguesi, burri, edhe ky në moshë, ka tentuar të ngacmojë me fjalë intime gruan, e cila ka shpërthyer në të shara.

Në një mesazh drejtuar “JOQ”, djali ka rrëfyer se ajo ka thërritur policinë dhe ka kallëzuar gjithçka.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here